Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Kaikki päiväkeskuksemme

Toiminnanjohtaja Markku Savolainen
Puh. 040 506 6697
markku.savolainen@paivakeskuspysakki.fi

Iisalmen keskustan Päiväkeskus

Pohjoinen Puistoraitti 1, 74100 Iisalmi
Toimistohoitaja Irene Lepistö
Puh. 050 412 8163
toimisto@paivakeskuspysakki.fi

Toiminnanohjaaja Timo Saarela
Puh. 050 325 1783
timo.saarela@paivakeskuspysakki.fi

Kangaslammin Päiväkeskus

Pajukatu 5 C 33, 74130 Iisalmi
Puh. 050 413 0047, päiväkeskus

Toiminnanohjaaja Marja Nenola
Puh. 050 409 7299
marja.nenola@paivakeskuspysakki.fi

Sonkajärven Päiväkeskus

Rutakontie 24 as. 2, 74300 Sonkajärvi
Puh. 050 348 8343, päiväkeskus

Toiminnanohjaaja Merita Marin

va. toiminnanohjaaja
Kira Aminoff
Puh. 050 358 5242
kira.aminoff@paivakeskuspysakki.fi

Vieremän Päiväkeskus

Huoltotie 2, 74200 Vieremä
Puh. 050 350 3400, päiväkeskus

Toiminnanohjaaja Birgit Tikkanen
Puh. 050 364 8007
birgit.tikkanen@paivakeskuspysakki.fi

Kiuruveden Päiväkeskus

Nivankatu 32, 74700 Kiuruvesi
Puh.050 597 5535, päiväkeskus

Toiminnanohjaaja Maarit Porkka
Puh. 050 569 5429
maarit.porkka@paivakeskuspysakki.fi

Sukevan Päiväkeskus

Kallentie 2A, 74340 Sukeva
Puh.050 572 8986, päiväkeskus

Toiminnanohjaaja Merita Marin

va. toiminnanohjaaja
Kira Aminoff
Puh. 050 358 5242
kira.aminoff@paivakeskuspysakki.fi